Слухати

Порошенко відкрив «Театр на Подолі» на Андріївському узвозі (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Порошенко відкрив «Театр на Подолі» на Андріївському узвозі (ФОТО, ВІДЕО)

09 жовтня 2017 - 10:40
Відкриття пройшло на тлі протестів представників «Громади Андріївського узвозу» проти будівлі, яка, на їхній погляд, псує зовнішній вигляд історичної частини Києва

Президент Петро Порошенко урочисто відкрив приміщення Театру на Подолі на Андріївському узвозі у Києві. Він розмістив твіт с текстом «Театр на Подолі має своє приміщення» та фото з події та відео свого виступу на Facebook. На відкриття театру приїхав також міський голова Києва Віталій Кличко.

Технічні можливості театру дозволяють не тільки ставити спектаклі, а й робити в режимі реального часу голографічні трансляції подій, які відбуваються в будь-якій точці світу.  Також проект театру враховує потреби маломобільних груп населення та людей з особливими потребами.

Зазначимо, що представники «Громади Андріївського узвозу» борються за знесення будівлі Театру на Подолі, вважаючи, що вона псує зовнішній вигляд історичної частини Києва.

Читайте також: Андріївський узвіз як останній бастіон здають під будівництво. Активістка Владислава Осьмак розповіла, у чому проблема нової забудови на Андріївському узвозі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+