Слухати

В НАТО Росію вперше з часів конфлікту порівняли з ІДІЛ — Ірина Фріз  / Новини на Громадському радіо

В НАТО Росію вперше з часів конфлікту порівняли з ІДІЛ — Ірина Фріз

09 жовтня 2017 - 11:55
Ірина Фріз розповіла Громадському радіо про те, які важливі документи має ухвалити Парламентська асамблея НАТО

Народний депутат України Ірина Фріз,  яка зараз знаходиться на відкритті 63-ї сесії Парламентської асамблеї НАТО у Бухаресті, розповіла Громадському радіо про те, які важливі для України документи мають ухвалити  на цієї сесії.

«Буде ухвалюватися резолюція щодо інформаційної безпеки, щодо інформаційної протидії. Кардинально змінено рівень дискусії, якщо раніше просто обговорювалась інформаційна загроза  к факт, то зараз вже розглядаються конкретні заходи та механізми протидії. Вперше Росія та ІДІЛ були поставлені поряд як терористичні об’єднання, які використовують інформаційну зброю проти інших. Це достатньо показове і важливо рішення дня Україні, бо Україна перша зіткнулась з інформаційною агресією Росії», — розповіла Фріз.

Також за її словами, була зроблена доповідь «Росія від партнера до суперника», де чітко розкладається все що робить Росія стосовно інших країн, яки засоби та механізми вона використовує. 

Як повідомляло Громадське радіо, у 2020 році Парламентська Асамблея НАТО пройде в Україні.

.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+