Слухати

У Польщі створять кібервійська, які налічуватимуть не менше 1000 військових

09 жовтня 2017 - 22:11
На створення кібервійськ Польща виділить $ 550 мільйонів
У Польщі створять кібервійська, які налічуватимуть не менше 1000 військових / Новини на Громадському радіо

У Польщі створять кібервійська, які налічуватимуть не менше 1000 військових, здатних до боротьби у кіберпросторі. На створення кіберармії уряд планує виділити близько $550 мільйонів.

Про це сьогодні, 9 жовтня, під час форуму з кібербезпеки Сybersec-2017 у Кракові заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич, повідомляє «Укрінформ».

За словами Антоніа Мацеревича, необхідність створення польської кіберармії обумовлена, зокрема, загрозою з боку Росії.

«Наш головний супротивник зробив інформацію одним зі своїх найважливіших видів зброї і кожен день намагається впливати на наше мислення і дії відповідно до своїх потреб», — зазначив Мацеревіч.

Він також нагадав, що минулого року президент Росії Володимир Путін підписав нову доктрину безпеки, у якій було передбачено створення кібервійськ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+