Слухати

Держприкордонслужба вирішила обмежити консультативні зустрічі з РФ через викрадення українських прикордонників / Новини на Громадському радіо

Держприкордонслужба вирішила обмежити консультативні зустрічі з РФ через викрадення українських прикордонників

10 жовтня 2017 - 13:56
Відтепер консультативні зустрічі зможуть проводити тільки керівники прикордонних служб

Державна прикордонна служба вирішила обмежити кількість прикордонних консультативних зустрічей з росіянами через викрадення 2 прикордонників в Сумській області.

Про це заявив Держприкордонслужби Петро Цигикал «Українським новинам».

Він зазначив, що постійне проведення прикордонних консультативно-представницьких зустрічей сусідніх держав є звичайною світовою практикою, але в умовах непередбачених дій РФ вирішено обмежити їх кількість.

«Ми вирішили обмежити ці зустрічі на рівні керівників, щоб вберегти менш підготовлений персонал», — повідомив глава відомства.

За його словами, саме під час проведення такої консультативної зустрічі росіянами були захоплені в полон 2 прикордонники Сумського загону.

При цьому Цигикал допускає, що російські силовики могли і не заходити на територію України, а викрасти українських прикордонників безпосередньо на кордоні.

9 жовтня українських прикордонників, затриманих на кордоні з Росією, відправили під варту на 2 місяці. Розгляд справи відбувався за двома статтями: щодо незаконного перетину кордону та щодо злісної непокори правоохоронцям.

4 жовтня Росія офіційно підтвердила затримання українських прикордонників.

3 жовтня двоє офіцерів відділу прикордонної служби «Зноб-Новгородське» Сумського прикордонного загону здійснювали моніторинг ділянки державного кордону. Із прикордонниками перервався зв’язок близько 20.00.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+