Слухати

До офісу Громадського телебачення прийшли слідчі за матеріалами щодо «прориву Саакашвілі» / Новини на Громадському радіо

До офісу Громадського телебачення прийшли слідчі за матеріалами щодо «прориву Саакашвілі»

10 жовтня 2017 - 12:56
Редакцію просять надати тимчасовий доступ до немонтованої версії фото та відеозаписів, які були зафіксовані неподалік «Шегині»

До редакції Громадського телебачення прийшли слідчі Нацполіції Львівської області, які вимагають надати доступ до матеріалів, пов’язаних із подіями 10 вересня на пункті пропуску українсько-польського кордону Шегині.

Про це йдеться на сайті Громадського телебачення.

Згідно ухвали суду, редакцію просять надати тимчасовий доступ до немонтованої версії фото та відеозаписів, які були зафіксовані працівниками телебачення, щодо подій 10 жовтня неподалік міжнародного автомобільного пункту пропуску «Шегині». Матеріали просять надати з можливістю ознайомлення та вилучення їх.

Ухвалила клопотання слідчого суддя Галицького районного суду міста Львова Зубачик Наталія Богданівна.

В ухвалі також йдеться, що досудове провадження щодо Давіда Сакварелідзе здійснюється за статтями про «незаконне переправлення осіб через державний кордон України», «опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків» та «групове порушення громадського порядку». Також провадження стосується Каць В.Г., Бурцева О.В., Мишанича Р.Ф., Висіканцева О.В. за статтями про «незаконне переправлення осіб через державний кордон України», «опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків», «погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» та «групове порушення громадського порядку».

14 вересня Сакварелідзе вручили протокол про незаконне переправлення осіб через кордон. Далі 16 вересня Давида Сакварелідзе відпустили з залу суду без запобіжного заходу.

Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі і його прихильники прорвали кордон правоохоронців і пройшли на територію України через пункт пропуску «Шегині». 26 липня 2017 позбавлений громадянства України через недостовірні дані, наведені при отриманні громадянства.

11 вересня Президент Петро Порошенко заявив, що прорив екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі і його соратників є криминальним злочином і не потребує політичних оцінок. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+