Слухати

Ірина Геращенко відреагувала на заяву чеського президента про анексію Криму

10 жовтня 2017 - 14:30
За її словами, президент Чехії порадив Україні домовлятися про фінансову чи нафтогазову компенсацію з Росією за вкрадений Крим

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко відреагувала на заяву президента Чеської Республіки Мілоша Земана, який сказав, що вважає втрату Україною Криму «завершеною справою» та пропонує владнати її за допомогою виплат Україні.

«Жахливий у своєму цинізмі виступ президента Чехії Земана на сесії ПАРЄ, який активно промоутував Путіна , закликав негайно зняти санкціі , бо вони не діють і б’ють по ЄС, а не РФ. А Украіні він, фактично, порадив домовлятися про фінансову чи нафтогазову компенсацію з РФ за вкрадений Крим», — написала Геращенко у Facebook.

Вона також заявила, що Україна не буде торгувати своїми громадянами, територією, суверенітетом , честю і гідністю.

«Це не продається», — написала вона.

Під час звернення до депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи  у Страсбурзі 10 жовтня, президент Чеської Республіки Мілош Земан заявив, що вважає втрату Україною Криму «завершеною справою» та запропонував владнати її за допомогою виплат Україні. «На мою думку, буде якась компенсація для України – чи в фінансовій формі, чи нафтою і газом», — сказав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+