Слухати

НАЗК перевірило декларацію Гройсмана і не знайшло порушень

10 жовтня 2017 - 11:29
Національне агентство із запобігання корупції оприлюднило результати перевірки декларації Гройсмана

Національне агентство із запобігання корупції перевірило декларацію прем’єр-міністра Володимира Гройсмана за 2016 рік і не виявило порушень

Про це йдеться  у рішенні НАЗК891 від 5 жовтня, яке опублікувало на сайті агентство. Зокрема, НАЗК під час перевірки встановило, що прем’єр при складанні та поданні декларації за 2016 рік дотримав вимоги Закону «Про запобігання корупції».

Також зазначається, що точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел.

Окрім того, у НАЗК не виявили конфлікт інтересів та ознаки незаконного збагачення.

Як відомо, Національне агентство з питань запобігання корупції на своїх засіданнях тричі не змогли затвердити висновки за результатами перевірки декларацій прем’єра Володимира Гройсмана та міністрів його уряду. Невдалі засідання відбулися 25, 30, 31 травня цього року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+