Слухати

Одеський припортовий завод приватизують навесні, — в.о. голови Фонду держмайна / Новини на Громадському радіо

Одеський припортовий завод приватизують навесні, — в.о. голови Фонду держмайна

10 жовтня 2017 - 22:32
Заборгованість ОПЗ перед DF Group Дмитра Фірташа складає 250 мільйонів доларів

Одеський припортовий завод приватизують навесні. Про це в ефірі Громадського радіо заявив виконувач обов’язків голови Фонду держмайна України Віталій Трубаров.

«Це питання виходить на фінішну пряму. Закінчена інвентаризація майна. Оціночна фірма, яку ми відібрали по конкурсу, вже робить свою справу. Десь у грудні ми побачимо продукт, з яким ми можемо виходити до суспільства і казати, що це підприємство коштує стільки, ми можемо виходити до Кабміну і вже розробляти умови приватизації, з якими ми у наступному році будемо фінішувати з цим підприємством. На мій погляд, це десь навесні», — заявив Віталій Трубаров.

За його словами ОПЗ виставлять на аукціон. Проте заборгованість ОПЗ перед DF Group Дмитра Фірташа складає 250 мільйонів доларів

Віталій Трубаров зазначив, що це питання вирішується не тільки у Фонді держмайна, а і у Кабміні.

«Там будуть декілька шляхів. Перший шлях – реструктуризація боргу в рамках країни. Або це буде враховане в оцінці, аудиті підприємства, і новий інвестор, який купуватиме підприємство, якось буде на це розраховувати», — зазначив він.

Нагадаємо, 18 липня 2016 року Фонд держмайна не зміг продати ОПЗ, оскільки жодна компанія не подала заявку для участі в конкурсі зі стартовою ціною 13,175  мільярдів гривень.

Уряд України знизив стартову ціну ОПЗ в 2,5 рази — до 5,16 мільярдів гривень, і продовжив термін приватизації заводу. Однак конкурс з приватизації ОПЗ не відбувся через відсутність заявок.

Заступник голови правління ОПЗ Микола Щуриков заявив про те, що головні претенденти на придбання 99,6% акцій заводу – ПРАТ «Укрнафтобуріння» і DCH – відмовилися від наміру брати участь в аукціоні.

Щуриков звинуватив у зриві конкурсу його організатора — Фонд державного майна України.

Читайте також: Одеський припортовий надто швидко втрачає ціну

Масштабна приватизація. Що і коли продаватиме держава?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+