Слухати

Прихильники незалежності Каталонії не розчаровані заявою Карлеса Пучдемона, — місцевий мешканець / Новини на Громадському радіо

Прихильники незалежності Каталонії не розчаровані заявою Карлеса Пучдемона, — місцевий мешканець

10 жовтня 2017 - 21:39
За словами місцевого мешканця та колишнього журналіста Андрія Мовчана, каталонці згодні з тим, що потрібні переговори і тим, що не можна вирішувати все в односторонньому порядку

Прихильники незалежності Каталонії, які раніше зібралися на площі біля Тріумфальної арки, щоб послухати виступ голови Женералітату Карлеса Пучдемона, зараз вже розходяться.

Але люди не розчаровані рішенням про відкладення оголошення незалежності. Про це в ефірі Громадського радіо заявив місцевий мешканець та колишній журналіст Андрій Мовчан.

За його словами, каталонці згодні з тим, що зараз потрібні переговори, бо не можна вирішувати все в односторонньому порядку.

«Один каталонець сказав так: «Ну що ж, бути переговорам. Але якщо переговори будуть невдалі, якщо з нами не хочуть вести діалог, тоді ми проголошуємо незалежність», — зазначив Мовчан.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня каталонський лідер визнав, що його народ проголосував за незалежність від Іспанії, проте попросив Парламент відкласти оголошення незалежності на кілька тижнів.

Голова Женералітату Карлес Пучдемон пояснив це тим, що Каталонія хоче розумного діалогу з Іспанською державою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+