Слухати

«Укравтодор» заявив про намір побудувати автобан до Угорщини / Новини на Громадському радіо

«Укравтодор» заявив про намір побудувати автобан до Угорщини

10 жовтня 2017 - 12:28
За планом дорога пролягатиме зі Львова до Будапешту

Державне агентство автомобільних доріг України завило про намір побудувати новий автобан Львів – Будапешт через пропускний пункт «Дийда».

Про це йдеться на сайті відомства.

У межах реалізації цього проекту «Укравтодор» спільно із Світовим банком почали підготовку попереднього технічно-економічного обґрунтування проекту будівництва дороги І категорії Львів – Мукачево.

«Ця дорога стане основною артерією для експорту українських товарів у країни Східної та Південної Європи та транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Прибалтики до країн Східної та Південної Європи, а також забезпечить стале сполучення Закарпаття із іншими регіонами України», — йдеться у повідомленні державної агенції.

Зазначається, що зараз дорога М-06 з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, через що проїзд по ній займає близько 3,5 годин.

У держагенції запевняють, що новий автобан скоротить час в дорозі до 2 годин.

Також зазначається, що підготовка попереднього технічно-економічного обґрунтування проекту «передбачає розробку найоптимальнішої  концепції нового маршруту із пропозиціями щодо реконструкції наявних ділянок дороги та/чи будівництва нових, а також визначення вартості проекту відповідно до обраної концепції».

Як повідомляють в «Укравтодорі», нова автострада поєднає Львів з угорським автобаном  М-3  Будапешт-Н’їредьхаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+