Слухати

Українські дороги будуватимуть європейські компанії, — директор «Укравтодору» Славомір Новак

10 жовтня 2017 - 19:35
«Для танго потрібні двоє» — Славомір Новак сподівається на збільшення пунктів перетину кордону, але це залежить не тільки від України. Від Польського уряду очікують підтримку українських реформ
Українські дороги будуватимуть європейські компанії, — директор «Укравтодору» Славомір Новак / Новини на Громадському радіо

Директор «Укравтодору» Славомір Новак, котрий обіймає посаду вже рік, прокоментував питання щодо прикордонного сполучення і тендери на ремонт українських доріг. Розмова відбулася під час Конгресу Ініціатив країн Східної Європи в Любліні.

В Україні часто говорять про те, що потрібно більше пунктів перетину кордону, та це питання, як говорить Новак, потрібно узгоджувати між Україною та іншими країнами, з якими вона межує:

«Уряд України зацікавлений у збільшенні кількості пунктів перетину кордону із Європейським Союзом, у цьому випадку з Польщею. Це в принципі питання не до мене, а до уповноважених представників польського уряду. Я знаю з власного досвіду і здогадуюсь, що це може бути пов’язано із нормами Європейського Союзу та певними обмеженнями. Прошу пам’ятати, що це зовнішній кордон Європейського Союзу, а також Шенгенської зони. Із цим пов’язані особливі обмеження. Але я обома руками за те, щоб кількість пунктів перетину кордону була значно більшою. Але для танго потрібні двоє. Не тільки Україна повинна цього хотіти, а я знаю, що вона хоче. Польща також повинна хотіти і я сподіваюсь, що вона хоче».

Під час розмов  про збільшення кількості пунктів перетину кордону, важливо визначити конкретну їх кількість. Бо сьогодні, за його словами, допомагати розбудовувати прикордонну інфраструктуру  готовий і польський уряд:

«Я дуже радий, що з ініціативи польського уряду Україні було виділено 100 мільйонів євро кредиту на розбудову прикордонної дорожньої інфраструктури та розбудову інфраструктури кордонів, тобто розбудову самих пунктів перетину кордону. Наскільки я пам’ятаю, 68 млн євро, із коштів, які виділив уряд Польщі, призначено на покращення стану автомобільних доріг, що ведуть до пунктів перетину кордону, а 32 мільйони призначені на розбудову інфраструктури самих пунктів перетину кордону».

«Укравтодор» залучає до ремонту і будівництва доріг в Україні компанії з Євросоюзу. Славомір Новак каже, що у вересні уже підписав контракти із польськими фірмами:

«Буквально два тижні тому ми підписали контракти із польськими фірмами, які перемогли у тендерах на будівництво цих доріг вартістю 68 млн євро. Це шість контрактів – один у Волинській області і п’ять контрактів у Львівській області. Виявилося, що після тендерів у нас залишилася економія у сумі 10 млн євро. У зв’язку із цим ми невдовзі оголосимо ще один, сьомий  тендер, також у Львівській області. Я дуже радий, що в усіх тендерах перемогли польські фірми, дуже серйозні компанії. Я думаю, що це також перший крок входження польського будівельного сектора на український ринок. На українському ринку потрібні нові фірми із Європи».

Керівник «Укравтодору»  сподівається, що крім польських компаній, в Україну зайдуть будівельники з Франції, Іспанії та Німеччини. І вони не зупиняться лише в прикордонних українських регіонах з країнами Європи, а й підуть далі, в інші області України. При цьому ключовим проектом для уряду України залишається будівництво автомобільного коридору – Гданськ-Одеса. Цей коридор проходитиме через Краковець, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань і прямуватиме на південь до Одеси:

«З точки зору ключового проекту, який є пріоритетом особисто для мене і, звичайно, для уряду України, тобто будівництва автомобільного коридору Гданськ – Одеса (за першими літерами назв міст – G та О, ми його називаємо GOHighway), нашою амбіцією є приєднання портів Чорного моря до мережі, що з’єднає порти Чорного моря із портами Західної Європи, зокрема, із Балтійським морем, а також із Північним морем і далі із Заходом.Це дуже потрібно Україні, тому що кожен, хто був у портах Одеси, Миколаєва чи Херсона, міг побачити їх величезний потенціал для всієї країни. Портова інфраструктура, масштаби усього цього просто неймовірні, я би сказав, вражають. Це величезний потенціал для розвитку України, і Україна повинна цей потенціал використати».

Україна може бути транзитним портом також для товарів з Європейського Союзу, які надходитимуть на південь до Туреччини чи далі до Азії, переконує Славомір Новак. За його словами, є чимало і проблемних питань, одне із яких – корупція:

«Маємо в Україні служби, які відповідають за боротьбу з корупцією. Це НАБУ, багато інших інституцій. Я би хотів, щоб вони робили свою роботу. Що стосується моєї відповідальності, то як був сигнал, то ми відразу реагували на це. Це відповідні листи до прокуратури, до СБУ в тому числі, а також звільнення тих людей, щодо яких була думка, що вони причетні до корупції».

Аріна Крапка, з Любліну, для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+