Слухати

В Україні від нервових розладів страждає кожна третя людина, — МСП / Новини на Громадському радіо

В Україні від нервових розладів страждає кожна третя людина, — МСП

10 жовтня 2017 - 12:27
Вже котрий рік поспіль Україна посідає перше місце за кількістю психічних розладів у Європі – майже 2 мільйони українців щороку стають пацієнтами психіатричних лікарень

10 жовтня суспільство відзначає Всесвітній день психічного здоров’я. Про це нагадує сайт МСП та наводить  статистику щодо психічних захворювань.

В Україні 1,2 млн жителів (це більше 3% всього населення) страждає психічними розладами, і цей показник з кожним роком зростає. Вже котрий рік поспіль Україна посідає перше місце за кількістю психічних розладів у Європі – майже 2 мільйони українців щороку стають пацієнтами психіатричних лікарень.

«За оцінками фахівців, від різноманітних нервових розладів страждає кожен третій українець»,  — йдеться в повідомленні МОЗ.

Раніше в ефірі Громадського радіо  психолог-консультант Оксана Савицька та психолог, консультант програми СЕТА Юлія Загарніцкая розповіли про психічне здоров’я і стереотипах, які заважають людям звертатися за кваліфікованою допомогою. 

Також ми писали, що ВРУ досі не прийняла закони для допомоги психічно нездоровим людям.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+