Слухати

На Київщині начальник виправної колонії оформив адресну допомогу родичу, який вже 2 роки живе в «ДНР»

11 жовтня 2017 - 20:16
Тепер йому загрожує позбавлення волі строком до 5 років

Начальник однієї з виправних колоній Київщини підробив та від імені свого родича подав до Управління соцзахисту заяви на призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

Однак правоохоронці встановили, що особа, від імені якої було подано вказані заяви, не могла поставити свій підпис на таких документах, оскільки з грудня 2015 року постійно проживає на території «ДНР» та працює на одній із керівних посад у так званій Харцизькій міській раді.

«Таким чином, зловмисник безпідставно отримував кошти з державного бюджету України, оскільки проживав на території «ДНР»», – сказано у повідомленні прес-служби прокуратури Київщини.  

Прокуратура Київської області повідомила зловмиснику про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

Йому загрожує позбавлення волі строком до 5 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+