Слухати

Порошенко закликає ПАРЄ подвоїти зусилля у захисті прав людини у Криму та на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Порошенко закликає ПАРЄ подвоїти зусилля у захисті прав людини у Криму та на Донбасі

11 жовтня 2017 - 13:42
Під час виступу Порошенко згадав про незаконно ув'язнених Росією та бойовиками українців

Президент України Петро Порошенко закликав Парламентську асамблею Ради Європи сприяти дотриманню прав людини на окупованих територіях Криму та Донбасу.

Про це він розповів під час виступу на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

«Я закликаю також високоповажну Асамблею продовжувати приділяти особливу увагу дотриманню прав людини в окупованому Криму та на Донбасі. Лише прискіплива увага до цих регіонів зможе хоч якоюсь мірою послабити нинішні переслідування», — зазначив Порошенко.

Порошенко закликав членів, Генсекретаря ПАРЄ, комісара з прав людини, моніторингові органи «подвоїти зусилля на захист прав людини та свобод».

Він також висловив сподівання, що Росія почне виконувати безпекові зобов’язання відповідно до Мінських домовленостей.

«Так само очікуємо, що ці кроки дозволять розпочати розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі. Дуже важливо знову принести мир до моєї країни», — сказав Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+