Слухати

Путін має намір узяти під контроль криптовалюти / Новини на Громадському радіо

Путін має намір узяти під контроль криптовалюти

11 жовтня 2017 - 16:11
Росія введе законодавче регулювання ринку криптовалют

Росія контролюватиме емісію, майнінг та обіг криптовалют. Відповідне рішення прийнято на нараді у президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомив міністр фінансів РФ Антон Силуанов, передає ТАСС.

«Домовилися про наступне — про те, що необхідно державі здійснювати регулювання процесу емісії криптовалют, майнінгу, процесу обігу. Держава повинна взяти це все під контроль», — заявив російський міністр.

Москва має намір ввести законодавче регулювання ринку криптовалют.

Читайте також: Що таке криптовалюта, і хто нею користується?

Путін занепокоєний ризиками, які, на його думку, спричиняє поширення ринку криптовалют.

«Перш за все, це можливість відмивання капіталів, отриманих злочинним шляхом, ухилення від податків і фінансування навіть тероризму і, звичайно, поширення шахрайських схем, жертвами яких можуть, безумовно, стати пересічні громадяни. Криптовалюта випускається необмеженим колом анонімних суб’єктів. Таким чином, покупці криптовалюти можуть бути залучені в протиправну діяльність», — зазначив Путін на нараді.

Питання легальності чи нелегальності діяльності як майнерів, так і правоохоронців знаходиться на стику. Ця тема є новою в світі і чіткого юридичного регулювання, зокрема, в Україні як самих криптовалют (біткоін — найпоширеніша з криптовалют), так і діяльність майнінгу, не має. Таку думку Громадському радіо висловив юрист Сергій Верланов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+