Слухати

ЗМІ: російські активісти вимагають демонтувати пам’ятник загиблим на Донбасі «російським добровольцям» (ФОТО)

11 жовтня 2017 - 18:37
Як пишуть російські ЗМІ, встановлення гранітного обеліска ініціював «Союз добровольців Донбасу», але одразу кілька місцевих активістів заявили про незаконність встановлення «пам'ятника найманцям»

Російські активісти вимагають демонтувати пам’ятник «загиблим на Донбасі російським добровольцям», встановлений в парку ім. Миколи Островського в Ростові-на-Дону. Про це пише «Коммерсантъ».

Як повідомляє видання, пам’ятник «російським добровольцям» встановив «Союз добровольців Донбасу» на кошти членів організації.

Глава ростовського відділення «Союзу добровольців Донбасу» Тимур Оккерт заявив про те, що міська влада «опиралася установці монумента, вважаючи його появу передчасною».

За інформацією видання, відразу кілька громадських активістів міста направили листи про незаконність встановлення «пам’ятника найманцям».

Активістам прийшли однотипні відповіді про те, що з проханням про встановлення пам’ятника «героям Донбасу» звернулася міська Рада ветеранів.

«Незадоволені даним фактом можуть оскаржувати рішення міської влади в суді», — сказано у відповідях.

krd_001975_00025_1_t222_202 736.jpg

Пам'ятник «російським добровольцям» //  Василь Дерюгин / Коммерсантъ
Пам’ятник «російським добровольцям»
Василь Дерюгин / Коммерсантъ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+