Слухати

Facebook повністю недоступний: чому виникли перебої у соцмережі / Новини на Громадському радіо

Facebook повністю недоступний: чому виникли перебої у соцмережі

12 жовтня 2017 - 09:25
Користувачі Facebook, Twitter та Instagram скаржаться на перебої в роботі соцмереж. Найбільше скарг від користувачів Facebook

Користувачі повідомляють про проблеми з надсиланням та отриманням повідомлень, розміщенням постів та входом в акаунт.

Українська редакція ВВС повідомляє, що у частини зареєстрованих у Facebook сайт не відкривається взагалі.

За даними служби Outrage Report, більшість повідомлень про помилки надходять із США, Великобританії, Португалії, Іспанії, Франції, Німеччини.

Сервіс DownDetector свідчить, що найбільше заявок щодо збоїв зафіксували близько 18:00 за Києвом. Близько 47% користувачів повідомляють, що Facebook недоступний повністю, 43% стикаються з проблемами під час входу в акаунт.

«Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше повернутися до нормальної роботи», — заявив представник Facebook виданню Mashable.

Як повідомляло Громадське радіо, у Польщі створять кібервійська, які налічуватимуть не менше 1000 військових.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+