Слухати

Громадське радіо у твоєму місті: Черкаси та Шпола / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо у твоєму місті: Черкаси та Шпола

12 жовтня 2017 - 15:15
Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну та чим живуть люди Черкащині. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому ми надаємо людям таку можливість

Ефіри, які будуть вести досвідчені журналісти Любомир Ференс та Євгенія Гончарук, можна послухати наживо у Черкасах 19 жовтня (кав’ярня «Чашка») та 20 жовтня у Шполі з 10:00 до 12:00 год. Якщо ви не із Черкащини, слухайте нас в цей час на hromadskeradio.org. 

Будемо говорити про наступне:

— Корупційні скандали у Черкасах, як можна вплинути на ситуацію?
— Як проходить реформа місцевого самоврядування на місцях?
— Чому молодь залишає такі міста як Черкаси та Шпола і як змінити цю ситуацію?
— Багато іншого. 

Ефіри відбудуться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання.

Нагадаємо, що це четверта поїздка у рамках проекту «Громадське радіо у твоєму місті». До цього команда Громадського радіо мовила у Києві, Львові та Луцьку. 

Подія на Фейсбуці

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+