Слухати

США заявили про вихід з ЮНЕСКО

12 жовтня 2017 - 16:50
Вашингтон скаржиться на розбіжності щодо Ізраїлю
США заявили про вихід з ЮНЕСКО / Новини на Громадському радіо

США повідомили про рішення вийти з ЮНЕСКО до 31 грудня.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Дердждепу США.

«Це рішення було прийнято нелегко, і воно відображає занепокоєння США щодо збільшення заборгованості перед ЮНЕСКО, необхідності фундаментальної реформи в організації та продовження анти-ізраїльського ухилу в ЮНЕСКО», — заявили у департаменті.

Сполучені Штати будуть прагнути «залишатися зацікавленими … як держава-спостерігач, яка не є членом Ради, з метою сприяння поглядам, перспективам та досвіду США».

У ЮНЕСКО заявили, що отримали офіційне повідомлення від американської влади.

Генеральна директорка ЮНЕСКО Ірина Бокова висловила «глибокий жаль з приводу рішення Сполучених Штатів Америки вийти з ЮНЕСКО». Вона нагадала, що США з 2011 року не платять внески до організації.

«Ось чому я шкодую про вихід Сполучених Штатів. Це втрата для ЮНЕСКО. Це втрата для сім’ї Організації Об’єднаних Націй. Це втрата для багатосторонності», — зазначила Бокова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+