Слухати

Міноборони РФ підозрює США в «тихому» розміщенні бронетанкової бригади в Польщі

12 жовтня 2017 - 10:19
Представника Міноборони РФ заявив, що США «по-тихому» перекинули і розгорнули в Польщі бронетанкову бригаду
Міноборони РФ підозрює США в «тихому» розміщенні бронетанкової бригади в Польщі / Новини на Громадському радіо

Замість запланованої ротації американських військовослужбовців, за словами представника  Міноборони РФ Ігоря Конашенкова, в Польщу на додаток до вже розміщеної там 3-ї бронетанкової бригади США прибула 2-а бронетанкова бригада з технікою.

Про це повідомляє інтернет-видання Meduza.

«Таким чином, попри всі заяви НАТО і США про «малозначимість» того, що стягується до російських кордонів, де-факто зараз розгорнута вже не бригада, а механізована дивізія ЗС США, куди за 2 години можна перекинути підготовлений особовий склад з найближчої американської бази в Європі», — підкреслив Конашенков.

Як повідомляло Громадське радіо, у Польщі Дональда Трампа дуже добре підготували до розмови з Путіним.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+