Слухати

Війна, в тому числі інформаційна, триває, — Андрій Куликов  / Новини на Громадському радіо

Війна, в тому числі інформаційна, триває, — Андрій Куликов

12 жовтня 2017 - 11:01
Співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов про ситуацію в інформаційному просторі та про розмову з Павлом Шереметом в переддень неочікуваного вбивства

Наскільки нинішні суспільно-політичні реалії у контексті російської агресії – безвихідь, глухий кут? Чим зумовлене те, що держави,  західні сусіди, починають сприймати Україну як потенційну здобич?

Яка ситуація у сучасному вітчизняному інформаційному  просторі? Чому найнезабутнішим із числа убитих журналістів залишається Павло Шеремет? Про що з ним домовлялися в переддень до неочікуваного вбивства?

Чи  міг  Майдан завершитися мирно? Хто головний ворог України?

На ці та інші запитання відповів, побувавши у редакції «Волинської правди», – журналіст-міжнародник, медіа-експерт, голова Комісії з журналістської етики Андрій Куликов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+