Слухати

Росія вдруге не допустила українських лікарів до Павла Гриба

13 жовтня 2017 - 15:51
Слідчий відмовився від зустрічі з українським консулом
Росія вдруге не допустила українських лікарів до Павла Гриба / Новини на Громадському радіо

Російські правоохоронці вдруге відмовилися допустити українських лікарів до українця Павла Гриба, якого утримують у СІЗО у Краснодарі.

Про це повідомив батько Павла Ігор Гриб на сторінці у Facebook.

«Другий день українські лікарі Василь Притула та Юрій Кучин намагаються потрапити до Павла. Другий день відмова. Ні листи з Європейського Суду з прав людини, ні звернення державних органів влади України, ні просто людське співчуття не працюють в РФ. Слідчий, який веде справу, відмовився від зустрічі з консулом і лікарями», — написав Ігор Гриб.

За його словами, українська сторона написала скарги про заборону зустрічі з Павлом.

Тим часом користувачі соціальної мережі Facebook запустили флешмоб: вони публікують фото з плакатами, де вони закликають російську владу допустити лікарів до затриманого у Білорусі українця Павла Гриба.

«Потрібно домогтися, щоб РФ пустила лікарів до Павла Гриба. Поки вони ще там. Павло ДОСІ (вже півтора місяця!) не отримує лікування. Йому досі не дозволяють передати ліки. Він гірше виглядає і гірше себе почуває. Його здоров’я і життя в реальній небезпеці», — написала адвокатка Євгенія Закревська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+