Слухати

Рух Саакашвілі розсилає киянам повідомлення з запрошенням приходити на мітинг

13 жовтня 2017 - 10:52
Смс розсилають активісти РНС
Рух Саакашвілі розсилає киянам повідомлення з запрошенням приходити на мітинг / Новини на Громадському радіо

Активісти «Руху нових сил» (РНС), лідером якого є Михайло Саакашвілі, відправляють на мобільні телефони киян повідомлення, у якому запрошують приходити на акцію під стіни Верховної Ради.

saakashvili.jpg

Такі повідомлення надсилають активісти руху Саакашвілі //
Такі повідомлення надсилають активісти руху Саакашвілі

У смс закликають прийти на акцію 17 жовтня, аби «знімати недоторканність з депутатів». Повідомлення надіслала з особистого номеру волонтерка осередку РНС у Дарницькому районі Києва Світлана Мотузка.

У коментарі Громадському радіо вона пояснила, чому політична сила розсилає повідомлення.

«Волонтери порадилися і вирішили, що своїми силами будуть інформувати людей, які залишали нам телефони по наших громадських ініціативах про те, що буде акція 17 жовтня, оскільки у Дарницькому районі люди дуже мало мають інформації про акцію об’єднаних опозиційних сил», — сказала Мотузка.

Вона зазначила, що кияни, які отримали смс, підписувалися під ініціативою РНС про заборону використання кам’яного вугілля у Києві. Підписуючись, вони залишали свої контактні дані.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+