Слухати

У Володимира Омеляна немає машини і він орендує будинок у родичів, — речниця (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Володимира Омеляна немає машини і він орендує будинок у родичів, — речниця (ФОТО)

13 жовтня 2017 - 15:51
НАБУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом декларування недостовірної інформації і незаконного збагачення міністром інфраструктури Володимиром Омеляном

У Володимира Омеляна немає машини і він орендує будинок у родичів. Про це у коментарі Громадському радіо сказала речниця Міністерства інфраструктури Марина Томко.

«Він не їздить на BMW X5. У нього немає машини, і він не їздить на BMW X5», — заявила вона.

У відповідь на питання про те, чи дійсно Володимир Омелян з родиною проживає у вказаному будинку у селі Іванковичі Київської області, Марина Томко сказала: «Дійсно, вони проживають у цьому будинку, і це будинок родичів».

«Але вони офіційно орендують цей будинок. Це буде відображено у декларації за цей рік, яка подається на початку 2018 року», – пояснила Марина Томко.

Сам Володимир Омелян у коментарі для Громадського радіо назвав звинувачення НАБУ «повним абсурдом».

«Я радий, що нарешті знайшли «найбільшого корупціонера» у транспортній сфері. Шкода, що до такого висновку дійшло саме НАБУ, на професійність і незаангажованість якого я покладав найбільші надії. Я вже раз публічно пояснював пресі всі подробиці оренди членами моєї сім’ї позаміського будинку. Готовий це ще раз пояснити і НАБУ, як і надати пояснення з будь-яких питань, що становлять їх інтерес. Сподіваюся, що така розмова відбудеться найближчим часом», — зазначив він.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро з 26 травня 2017 року здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом декларування недостовірної інформації (ст. 366-1 КК) і незаконного збагачення (ч. 3 ст. 368-2 КК) міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. 

У вересні Омелян вже заявляв про те, що його дружина орендує будинок у Іванковичах Київської області. 

Раніше українські ЗМІ писали про те, що влітку 2017 року Володимир Омелян витратив на відпочинок з родиною понад 500 тис. грн.

Тоді Володимир Омелян спростував інформацію про відпочинок за півмільйона. За його словами, проживання у стандартному номері із сніданком для родини обійшлося у 56,5 тис. гривень плюс авіапереліт економ-класом.

Зазначимо також, що у квітні 2017 року Володимир Омелян виступив поручителем за екс-нардепа від НФ Миколу Мартиненка. При цьому міністр інфраструктури заявив, що перший і останній раз бачив його у 2014 році. 

21 728 226_10 155 821 697 902 652_3 032 002 534 654 586 379_n.jpg

Будинок, у якому живе міністр інфраструктури Володимир Омелян з родиною  // Natalie Sedletska
Будинок, у якому живе міністр інфраструктури Володимир Омелян з родиною
Natalie Sedletska

21 752 434_10 155 821 697 892 652_5 853 394 030 332 569 873_n_0.jpg

Будинок, у якому живе міністр інфраструктури Володимир Омелян з родиною  // Natalie Sedletska
Будинок, у якому живе міністр інфраструктури Володимир Омелян з родиною
Natalie Sedletska

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+