Слухати

«Укроборонпром» презентував новий 3D-радар, який зможе відслідковувати до 500 цілей одночасно (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

«Укроборонпром» презентував новий 3D-радар, який зможе відслідковувати до 500 цілей одночасно (ФОТО)

13 жовтня 2017 - 12:03
Новинку вперше представили на виставці "Зброя та Безпека-2017" у Києві

КП «НВК «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробила 3D оглядовий локатор 80К6Т. Розробка призначена для видачі цілевказівок засобам ППО.

Як повідомляють у прес-службі «Укроборонпрому», завдяки цьому радару військові зможуть бачити всі повітряні об‘єкти на відстані до 500 км, на всіх висотах, від 0 до більше 40 км.

За даними розробників, 3D оглядовий локатор 80К6Т може відслідковувати до 500 цілей одночасно, зокрема, тактичні та оперативно-тактичні ракети, а також малорозмірні та крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.

«Головною особливістю 80К6Т стала цифрова фазована активна решітка. Ця технологія дозволяє виявляти та супроводжувати цілі з надвисокою точністю. При цьому, завдяки тільки одній станції виконується одночасне вимірювання положення цілі одразу за трьома координатами: дальності, азимуту та висоти, тобто створюється 3D-модель», — сказано у повідомленні «Укроборонпрому».

Також розробники радару наголошують на його надійності. За їхніми словами, навіть вихід з ладу декількох з модулів посилювання не призвнде до повного вимикання оглядового локатору.

dsc9636.jpg

3D оглядовий локатор 80К6Т // «Укроборонпром»
3D оглядовий локатор 80К6Т
«Укроборонпром»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+