Слухати

Лекція від журналістів Громадського радіо у Черкасах / Новини на Громадському радіо

Лекція від журналістів Громадського радіо у Черкасах

14 жовтня 2017 - 14:20
Любомир Ференс та Євгенія Гончарук 19 жовтня о 14:00 в Молодіжному центрі Черкас (вул.Смілянська 23) проведуть лекцію для журналістів та громадських активістів

Запрошуємо на лекцію досвідчених журналістів Любомира Ференса та Євгенії Гончарук. Поговоримо про наступне:
 — Війна очима журналіста «Громадського радіо». Як писати про фронт?
 — Журналістські розслідування 

Любомир Ференс  — Редактор та ведучий програм «Громадська хвиля», «Ранкова Хвиля» на Громадському радіо, у минулому журналіст «Слідство.Інфо» та журналіст каналу ТВі. 

Євгенія Гончарук  — у минулому літературний редакторка на каналі UBR, викладачка української літератури в Інституті економіки, права та інформаційних технологій «КРОК», ведуча музичних програм на радіо «Промінь». Музикантка, лідерка акустичного рок-гурту «Сонця Коло» (тепер — «Janis і Я»). 

Громадське радіо у твоєму місті: Черкаси та Шпола

Лекція відбувається в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання.

Подія в соціальній мережі Фейсбук

Нагадаємо також, що триває кампанія по збору коштів на виробництво нових програм та поширення мовлення у нові міста Громадського радіо. Ми віримо, що українці можуть самі фінансувати чесні медіа. Ми залишаємося поза контролем олігархів, держави чи великого бізнесу. 

Підтримати Громадське радіо на Спільнокошті

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+