Слухати

Марки до 75-ої річниці УПА відправлять до Канади і США, — Укрпошта (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Марки до 75-ої річниці УПА відправлять до Канади і США, — Укрпошта (ФОТО)

14 жовтня 2017 - 15:47
Укрпошта надрукувала 130 тисяч марок

Сьогодні, 14 жовтня, у Києві відбулося погашення спеціальної марки, створеної до 75-річчя створення Української повстанської армії.

Про це з місця подій повідомляє кореспондентка Громадського радіо Ірина Цибух.

Марку можна буде купити у всіх відділеннях Укрпошти.

«Сьогодні справжні державні марки нагадують ті, які були у підпільній пошті України. Це важливий носій інформації і для України, і для світу, бо такими марками і конвертами ми можемо спілкуватися з цілим світом. Українці будуть бачити одну з важливих сторінок нашої історії у такому дуже гарному оформленні», — розповів під час церемонії погашення марки директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

dsc09097.jpg

Володимир В’ятрович // Ірина Цибух/Громадське радіо
Володимир В’ятрович
Ірина Цибух / Громадське радіо

В оформленні конверту і марки використали роботи Ніла Хасевича, додав В’ятрович. Хасевич був членом ОУН, воїном УПА, видатним художником, графіком.

Наклад марки — 130 тисяч, розповів заступник генерального директора «Укрпошти» Олександр Перцовський.

«В Укрпошті ми переконані, що про український повстанський рух треба розповідати не лише в поважних музеях, інститутах, аудиторіях, а й масово. Марки будуть за декілька тижнів у відділеннях Станиці Луганської, на Львівщині, в Одесі, вони полетять до Канади, Сполучених Штатів, Європи. Вони будуть нести справжню інформацію про визвольний рух», — зазначив Перцовський.

dsc09098.jpg

Олександр Перцовський. // Ірина Цибух / Громадське радіо
Олександр Перцовський
Ірина Цибух / Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+