Слухати

Шестеро переселенців, які заявили про голодування, мають серйозні захворювання, — правозахисник

14 жовтня 2017 - 08:55
Вони вимагатимуть, щоб посольство США перевірило, куди були витрачені американські гроші, виділені для допомоги переселенцям та постраждалим від конфлікту на Сході України
Сергей Стулов // Громадське радио

Шестеро з восьми переселенців, які збираються голодувати під посольством США, мають серйозні захворювання. Про це в програмі Київ-Донбас на Громадському радіо повідомив представник Луганської правозахисної групи Сергій Стулов. Він зазначив, що всі ці люди —  жителі гуртожитку на Кустанайській в Києві.

“Я озвучу свою хворобу. У мене діабет другого типу. Тобто, якщо я чотири години не поїм, то все … Хто знає, що таке цукровий діабет, ті зають”, —  сказав Сергій Стулов, який також збирається голодувати.

Голова Луганської правозахисної групи Наталія Целовальниченко зазначила, якщо людина з таким діагнозом вчасно не поїсть, то може впасти в кому.

“Тобто ті люди, які планують голодувати, знаходяться зараз в такому стані здоров’я, що це голодування по суті є ризиком для їхнього життя».

Нагадаємо, 16 жовтня переселенці та учасники АТО з числа переселенців розпочнуть голодування під посольством США в Києві. Вони вимагатимуть, щоб посольство перевірило, як були витрачені кошти, виділені Штатами для допомоги переселенцям.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+