Слухати

Шестеро переселенців, які заявили про голодування, мають серйозні захворювання, — правозахисник

14 жовтня 2017 - 08:55
Вони вимагатимуть, щоб посольство США перевірило, куди були витрачені американські гроші, виділені для допомоги переселенцям та постраждалим від конфлікту на Сході України
Шестеро переселенців, які заявили про голодування, мають серйозні захворювання, — правозахисник / Новини на Громадському радіо

Шестеро з восьми переселенців, які збираються голодувати під посольством США, мають серйозні захворювання. Про це в програмі Київ-Донбас на Громадському радіо повідомив представник Луганської правозахисної групи Сергій Стулов. Він зазначив, що всі ці люди —  жителі гуртожитку на Кустанайській в Києві.

“Я озвучу свою хворобу. У мене діабет другого типу. Тобто, якщо я чотири години не поїм, то все … Хто знає, що таке цукровий діабет, ті зають”, —  сказав Сергій Стулов, який також збирається голодувати.

Голова Луганської правозахисної групи Наталія Целовальниченко зазначила, якщо людина з таким діагнозом вчасно не поїсть, то може впасти в кому.

“Тобто ті люди, які планують голодувати, знаходяться зараз в такому стані здоров’я, що це голодування по суті є ризиком для їхнього життя».

Нагадаємо, 16 жовтня переселенці та учасники АТО з числа переселенців розпочнуть голодування під посольством США в Києві. Вони вимагатимуть, щоб посольство перевірило, як були витрачені кошти, виділені Штатами для допомоги переселенцям.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+