Слухати

Речовина, якою обприскали авто журналістки Латиніної, вражає печінку, нирки і легені

15 жовтня 2017 - 09:30
Гіпотеза про те, що це просто рідина з запахом скунса, не підтвердилася, заявила журналістка «Нової Газети» Юлія Латиніна
Речовина, якою обприскали авто журналістки Латиніної, вражає печінку, нирки і легені / Новини на Громадському радіо

Отримано результати експертизи речовини, якою обприскали автомобіль оглядача «Нової газети» Юлії Латиніної. Про це вона сказала в ефірі «Ехо Москви» та додала, що речовина могла викликати серйозні захворювання.

Журналістка зауважила, що в результаті тієї газової атаки постраждали восьмеро людей.

«Нова газета» отримала результати експертизи речовин, якими отруїли в липні Латиніну, її батьків і сусідів, і, гіпотеза про те, що це просто рідина з запахом скунса, не підтвердилася.

«Це серйозні отрути, що вражають печінку, нирки і легені», — сказала журналістка.

Нагадаємо, в вересні російська журналістка Юлія Латиніна заявила, що виїхала з Росії після нападу невідомих на її автомобіль на початку місяця. В серпні минулого року на Латиніну також було скоєно напад — її облили фекаліями.

Юлія Латиніна — російська журналістка та письменниця. В журналістиці відома як політична оглядачка.

Вона часто піддається критиці з боку російських націоналістів і внесена в так званий «список ворогів російського народу», запропонований депутатом Державної думи від ЛДПР Миколою Кур’яновичем.

Латиніна відносить себе до лібертаріанців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+