Слухати

В Страсбурзі показали українську стрічку «Сторожова застава» / Новини на Громадському радіо

В Страсбурзі показали українську стрічку «Сторожова застава»

15 жовтня 2017 - 17:27
Фільм транслювався українською мовою, але з французькими титрами

На честь Дня захисника України 14 жовтня, в Страсбурзі показали український фільм «Сторожова застава». Про це повідомив посол МЗС з особливих доручень Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Facebook.

Фільм демонстрували в найстарішому кінотеатрі Страсбурга — «Одіссеї», українською мовою, але з французькими титрами. Це був перший показ кінокартини за кордоном.

Кулеба зазначив, що після перегляду всі присутні аплодували.

Прокат фільму в Україні вже розпочався. Фільм розповідає про сучасного школяра Віктора, який живе в українських Карпатах, відкриває портал часу і переноситься в минуле, на тисячу років назад. Режисер — Юрій Ковальов, фіналіст конкурсу «Золота ера» 1996 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+