Слухати

В Україні розпочався опалювальний сезон

15 жовтня 2017 - 12:14
Уряд не бачить підстав для підвищення тарифів
В Україні розпочався опалювальний сезон / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 15 жовтня, в Україні розпочинається опалювальний сезон. Уряд запевняє, що підстав для підвищення ціни на газ немає.

Про це йдеться на сайті Урядового порталу.

«Соціальніоб’єкти — школи, дитсадки, лікарні — мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд — при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб», — повідомляє уряд.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що Україна вперше за останні роки повністю готова до опалювального сезону. Він закликає місцеву владу, яка відповідає за формування тарифів, не підвищувати ціни на опалення та гарячу воду.   

Нагадаємо, у Києві з 9 жовтня розпочався опалювальний сезон в установах бюджетної сфери.

Згідно розрахунків Міністерства енергетики та вугільної промисловості ціну на газ треба підвищити на 17,6%. Директор Інституту міста Олександр Сергієнко розповів Громадському радіо, чому вважає таку потенційну дію необґрунтованою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+