Слухати

Адвокати назвали суми, які виплачували командирам «Беркуту» під час Майдану

16 жовтня 2017 - 14:21
«Беркутівців» заоохочували до виконання незаконних наказів грошовими виплатами

Екс-глава Нацгвардії Володимир Гриняк у присутності співробітника Департаменту громадської безпеки МВС Анатолія Серединського надавав командирам спецпідрозділів «Беркуту» під виглядом заохочень, премій та матеріальних допомог тощо у сумі по 700 тис. – 800 тис. грн. щоразу на кожний великий підрозділ МОП «Беркут» системи МВС України.

22 448 441_929 480 280 533 227_6 186 800 707 163 087 512_n.jpg

Гроші // Адвокатська дорадча група
Інфографіка
Адвокатська дорадча група
Про це йдеться у повідомленні Адвокатської дорадчої групи.

Такі дані отримали адвокати із клопотання про запобіжний захід, яке було оголошеного в судовому засіданні.

Зазначається, що грошові суми видавали командирам підрозділу МОП «Беркут» системи МВС  України (полк, батальйон) у Львівській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Одеській, Київській областях та міста Києва, Севастополя і АРК Крим.

Також видавались грошові виплати у розмірі 150 тис. – 200 тис. грн. на кожний інший менший підрозділ (рота) у наступних областях: Рівненська, Закарпатська, Волинська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Житомирська, Чернівецька, Сумська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська області.

Як повідомляється, грошові заохочення здійснювались для подальшої виплати кожному співробітнику підрозділу «за вчинення службовими особами вищевказаних підрозділів дій з використанням наданої їм влади чи службового становища, зокрема вчинення незаконної протидії організації та проведенню громадянами зборів, мітингів, походів і демонстрацій, у тому числі шляхом застосування працівниками правоохоронних органів надмірної сили до мітингувальників».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+