Слухати

Кремль обіцяє не блокувати Telegram

16 жовтня 2017 - 15:40
Раніше московський суд оштрафував Telegram на 800 тисяч рублів
Кремль обіцяє не блокувати Telegram  / Новини на Громадському радіо

Росія не має наміру блокувати месенджер Telegram.

Про це повідомив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає «Коммерсант FM».

«Поки що, наскільки я знаю, про це мова не йде. Власне, ніхто її і не вів. Є судове рішення, яке я не можу коментувати, але в даному випадку ніяких розмов про блокування зараз не ведеться», — заявив Дмитро Пєсков.

Нагадаємо, сьогодні Міщанський суд Москви оштрафував компанію Telegram Messenger LLP на 800 тисяч рублів за відмову надати ФСБ інформацію для декодування повідомлень користувачів.

Засновник сервісу Павло Дуров має намір оскаржити цю судову постанову. Він підкреслив, що  «рішення може бути оскаржене до тих пір, поки позов ФСБ не буде розглянуто суддею, знайомим з Основним законом Росії — її Конституцією». Дуров посилається на статтю Конституції РФ, що гарантує кожному право на таємницю листування, телефонних переговорів, поштових, телеграфних та інших повідомлень.
Дуров додав, що, крім іншого, вимоги ФСБ не реалізовуються технічно.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+