Слухати

Націоналісти зайняли «вертолітний майданчик» Януковича у Києві (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Націоналісти зайняли «вертолітний майданчик» Януковича у Києві (ФОТО, ВІДЕО)

16 жовтня 2017 - 20:58
Активісти стверджують, що будівля продовжує приносити гроші оточенню Януковича

Представники організацій «Національний корпус», ВО «Свобода» і «Правий сектор» зайняли і вимагають націоналізувати так званий «вертолітний майданчик» екс-президента Віктора Януковича в Києві.

Про це йдеться в повідомленні «Національного корпусу» у Facebook.

«Сьогодні ми, націоналістичні сили, люди, які здобували Незалежність своєю кров’ю, беремо цю будівлю під контроль. Ми вимагаємо негайно зупинити «невизначений статус» цієї споруди та повернути її у державну власність», — йдеться в повідомленні.

Націоналісти також стверджують, що будівля продовжує приносити гроші оточенню Януковича.

Вони вимагають повернути будівлю у державну власність, провести відкритий конкурс щодо цільового призначення споруди, відкриту оцінку всього комплексу.

«Ми тут, щоб націоналізувати це місце. Ідуть переговори, щоб передати майданчик і все, що тут належить катівській сім’ї в комунальну власність. Це основана ціль так званого захоплення. При тому наголошую, що це слово є абсурдним в контексті дій націоналістів тут. Зараз ми залишаємось на чергуванні», — сказав Ярослав Люти, учасник ВГО Сокіл.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+