Слухати

У Сирії загинув російський військовий, — Conflict Intelligence Team

16 жовтня 2017 - 16:45
Ще один російський військовий міг загинути під час служби у Сирії

Група із розслідувань військових конфліктів Conflict Intelligence Team повідомила про можливу смерть російського військового у Сирії.

Про це йдеться у повідомленні групи у Facebook.

«Блогери і місцеві медіа повідомили, що росіянин Марк Неймарк з міста Мегіон був недавно убитий в Сирії. За даними ЗМІ, які посилаються на соціальні мережі, його поховають 17 жовтня. Неймарк загинув нібито під час вибуху міни. Дата його смерті в даний час невідома», — заявили у CIT.

Як повідомляється, вік Неймарка і деякі фотографії у соціальних мережах дозволяють припустити, що він був російським військовослужбовцям строкової служби та, можливо, членом елітних сил спеціального призначення. CIT зазначає, що Міністерство оборони Росії не повідомляло про його смерть.

Читайте також: «Російські полонені» у Сирії: один із військових міг воювати в «ЛНР» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+