Слухати

ЄС повністю заборонив інвестиції та продаж нафти у Північну Корею

16 жовтня 2017 - 17:26
Рада ЄС посилила санкції проти КНДР
ЄС повністю заборонив інвестиції та продаж нафти у Північну Корею / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 16 жовтня, Рада Європейського союзу після обговорення міністрами закордонних справ ситуації на Корейському півострові прийняла рішення посилити санкції проти Північної Кореї.

Про це повідомляє сайт Ради ЄС.

«З урахуванням постійної загрози міжнародному миру та стабільності, викликаними КНДР, Рада прийняла нові автономні заходи ЄС, спрямовані на подальше посилення тиску на КНДР у виконанні її зобов’язань. Ці заходи доповнюють і посилюють санкції Ради Безпеки ООН. Вони вступають в силу негайно», — йдеться у повідомленні.

Нові обмеження передбачають повну заборону інвестицій у КНДР у всіх секторах. Раніше санкції на інвестиції поширювалися на певні галузі.

ЄС заборонив продаж нафтопродуктів та сирої нафти у КНДР, знизив суму персональних грошових переказів до КНДР з 15 000 євро до 5 000 євро. У Євросоюзі є побоювання, що грошові перекази використовуються для «підтримки незаконних програм ядерних розробок та балістичних ракет».

Країни ЄС вирішили не поновлювати дозволи на роботу громадянам КНДР, які зараз працюють на їхніх територіях. Обмеження не стосуються біженців та інших осіб, які користуються міжнародним захистом.

Рада ЄС також додала трьох людей та шість юридичних осіб до списків тих, кому заборонений в’їзд та чиї активи в ЄС будуть заморожені.

«Міністри також погодились активно лобіювати надійне виконання всіх відповідних резолюцій Ради Безпеки ООН усіма країнами-членами ООН», — йдеться у заяві.

У вересні Китай обмежив торгівлю з КНДР.

Раніше ЗМІ повідомляли, що продаж бензину на комерційних заправках в КНДР закінчився з кінця вересня для всіх клієнтів, за винятком вищих посадових осіб Трудової партії Кореї, урядів, військових і спецслужб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+