Слухати

35 постраждалих в результаті вибуху в Сомалі доставили до Туреччини (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

35 постраждалих в результаті вибуху в Сомалі доставили до Туреччини (ВІДЕО)

17 жовтня 2017 - 10:58
33 співробітники Міністерства охорони здоров'я Туреччини все ще перебувають, і за потребою до Туреччии можуть бути направлені інші пацієнти

35 поранених, у тому числі трьох дітей, які отримали травми під час суботніх вибухів у столиці Сомалі Могадішо, доставлені на лікування до Туреччини, повідомляє Анадолу. 

Реджеп Акдаг, виступаючи перед журналістами в Анкарі, заявив, що пацієнти, з яких 13 були важко поранені, будуть переведені в лікарні Полталлі, Нумуні та Гульяні.

Заступник прем’єр-міністра також зазначив, що в даний час в Сомалі працюють 33 співробітники Міністерства охорони здоров’я Туреччини, і в разі потреби до Туреччии можуть бути направлені інші пацієнти.

Раніше міністр охорони здоров’я Туреччини Ахмет Деміркан прибув до столиці Сомалі, щоб контролювати турецьку допомогу в супроводі 33 співробітників, включаючи медичну групу, що спеціалізується на наданні екстреної допомоги.

Турецький літак, завантажений речами для медичної допомоги, з працівниками служби швидкої допомоги, у тому числі 13 працівників з Турецького Червоного Півмісяця та Управління з ліквідації наслідків стихійних лих та надзвичайних ситуацій, прибули в Могадішо вранці в понеділок.

Вибухи в столиці Сомалі Могадішо пролунали в субботу. За останніми даними загинули 276 людей, більше 300 отримали поранення. Ця атака визнана найпотужнішою з тих, що коли-небудь була в Могадішо.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+