Слухати

Гелетей прокоментував сутичку з Парасюком

17 жовтня 2017 - 15:06
За словами Гелетея, Парасюк його не вдарив, а лише штовхнув
Гелетей прокоментував сутичку з Парасюком / Новини на Громадському радіо

Начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей заявив, що Парасюк продемонстрував неадекватну й антисоціальну поведінку, прикриваючись своєю депутатською недоторканністю.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Суть проблеми в тому, що народний депутат Парасюк, його підхід, його звинувачення і все те, що сталося, відбулося у зв’язку з неадекватною поведінкою цієї людини. Я хотів почути від нього ті претензії не на камеру, а щоб він пояснив, які має претензії до мене особисто. Тому що він узяв із собою людину, яка знімала, така заготовка була. З самого початку він сказав, що багато людей зібралося біля Ради, правоохоронців, але це була тільки підстава, щоб цей конфлікт відбувся», — вважає Гелетей.

Ні до поліції, ні до лікарів начальник УДО не звертався.

«Є гарне правило — не сперечатися і не вести діалогу з людьми такого типу, щоб не опускатися до їхнього рівня, тому що це саме те, до чого вони прагнуть», — сказав чиновник.

Нагадаємо, сьогодні зранку під Верховною Радою народний депутат Володимир Парасюк побився з начальником Управління державної охорони Валерієм Гелетеєм.

Парасюк та депутат Сергій Лещенко йшли на засідання погоджувальної ради, коли Парасюк побачив Гелетея. Спочатку Гелетей і Парасюк з’ясовували стосунки на словах, потім Парасюк штовхнув Гелетея і спробував вдарити ногою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+