Слухати

Мітинг під Радою: Порошенко з розумінням ставиться до акції

17 жовтня 2017 - 13:26
Президент закликає не допустити провокацій
Мітинг під Радою: Порошенко з розумінням ставиться до акції / Новини на Громадському радіо

Президент України вважає мітинг, який проходить під стінами Верховної Ради, важливим елементом демократії.

Про це він заявив на прес-конференції за результатами зустрічі з президенткою Мальти.

«Я вважаю, що мирні демонстрації є важливим елементом демократії. Я з розумінням ставлюся до акцій і з повагою до їхніх учасників», — відповів він на питання журналістки про ставлення до мітингу.

Президент вимагає від усіх правоохоронних органів забезпечити порядок.

«Не можна допустити, щоб безвідповідальні політикани повторили події, які відбулися 31 серпня і призвели до загибелі чотирьох нацгвардійців», — сказав Порошенко.

«Разом з тим я втішений, що мої ініціативи знайшли такий відгук і в серцях людей, і в організаторів акцій. Хочу наголосити, що ще два роки я вніс проект змін до Конституції, які передбачали скасування депутатської і суддівської недоторканності», — зазначив Порошенко.

Він додав, що також є автором терміну «антикорупційний суд». За його словами, ті законопроекти, які внесені у Раду, Венеціанська комісія визнала «неприйнятними для імплементації у судову реформу».

«Сьогодні я чекаю від парламенту, щоб вони прийняли той законопроект, який буде прийнятний», — сказав Порошенко і додав, що не хоче зволікань з прийняттям закону про антикорупційний суд.

Нагадаємо, під стінами Верховної ради триває мітинг, який організатори називають «Всеукраїнською акцією непокори». Активісти вимагають «великої політичної реформи» — ухвалити нове виборче законодавство, створити антикорупційний суд та побавити депутатів недоторканності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+