Слухати

МВС просить учасників акції під ВР не провокувати правоохоронців / Новини на Громадському радіо

МВС просить учасників акції під ВР не провокувати правоохоронців

17 жовтня 2017 - 09:50
В урядовий квартал стягнули 3500 правоохоронців

Міністерство внутрішніх справ просить учасників мітингу під Верховною Радою «не провокувати загострення».

Про це написав на сторінці у Facebook глава департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

«Якщо протест справді мирний, то жодної проблеми для його заявлених 3000 учасників рамка не становитиме. Пройдіть огляд, залиште заборонені речі, а ще краще зовсім не беріть нічого подібного — і гайда протестувати. Тільки мирно. Інших жодних обмежень не буде. МВС ніколи не застосовуватиме силу першою — не провокуйте загострення і все буде добре», — написав Шевченко.

В Урядовий квартал стягнули 3500 поліцейських і нацгвардійців.

Заходи безпеки викликані не лише акціями під будівлею парламенту, а також візитом президента Мальти, повідомив Андрій Крищенко, начальник управління Нацполіції Києва, в ефірі «112 Україна».

«До нас надійшло кілька заявок проведення акцій під ВР, заявки про досить чисельну кількість людей, за різними оцінками, планується до 10 тисяч осіб під ВР. Крім того, додаткові перекриття руху у зв’язку з офіційним візитом президента Мальти. На цю хвилину 3,5 тисяч правоохоронців, це і військовослужбовці Нацгвардії, які охороняють громадський порядок у центрі міста. При ускладнені оперативної обстановки можливе задіяння додаткових сил», — повідомили в поліції.

Також Андрій Крищенко зазначив, що наразі заворушень і провокацій в урядовому кварталі немає.

Політичні сили, які проводять сьогодні мітинг під Верховною Радою, обіцяють зробити все можливе, аби акція пройшла без провокацій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+