Слухати

Отримуй подарунки за знання: телефонуй у студію Громадського радіо / Новини на Громадському радіо

Отримуй подарунки за знання: телефонуй у студію Громадського радіо

17 жовтня 2017 - 12:58
Щосуботи з 11:00 до 12:00 слухайте Програму «П’ята графа» та беріть участь у радіовікторині

З 14 жовтня на Громадське радіо виходить нова програма про національні меншини. У кожній програмі присутній один або більше спікерів із числа представників національних меншин, які спілкуються із ведучою Анастасією Багалікою на актуальні теми недискримінації, мирного діалогу, запобігання конфліктів, культурної та етнічної різноманітності у суспільстві.

У кожній програмі відбувається вікторина з призами – гра зі слухачами у прямому ефірі у форматі «Питання – три варіанти відповіді». Слухайте програму щосуботи з 11:00 до 12:00 в ефірі Громадського радіо, телефонуйте в ефір 0800 750 490 (дзвінки безкоштовні), станьте учасником радіовікторини та гарантовано отримайте подарунки. 

Плануєтеся випустити в ефір серію із 10 радіо-програм за участі лідерів національних меншин, представлених в Україні. Гостею першої програми стала Зола Кондур, віце-президентка МБО «Ромський жіночий фонд «Чіріклі». 

Ромська культура має багатий фольклор, але не має писемності — Зола Кондур

Програма виходить у парнерстві з Громадською організацією «Прес-клуб реформ» з міста Кропивницького за підтримки Чорноморського Фонду Регіонального Співробітництва на кошти German Marshall Fund та Charles Stewart Mott Foundation.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+