Слухати

Переселенці призупинили акцію протесту та голодування під посольством США / Новини на Громадському радіо

Переселенці призупинили акцію протесту та голодування під посольством США

17 жовтня 2017 - 12:03
Одного з голодуючих 16 жовтня забрала швидка. У нього впав рівень цукру

Переселенці призупиняють акцію протесту під посольством США. Про це Громадському радіо повідомив один з організаторів Сергій Стулов.

За його словами сьогодні 17 жовтня вони мають передати представнику посольства своє звернення.

«На цьому ми припиняємо акцію. Вчора акція закінчилася тим, що мене забрала швидка допомога. В мене впав рівень цукру. Мені надали першу медичну допомогу. І сенсу всім іншим голодувати ми не бачимо, тому що люди хворі. Ті, хто оголосив голодування, і гіпертоніки, і діабетники. Не має сенсу наражати своє здоров’я на небезпеку», — розповів Стулов.

stulov.jpg

Сергій Стулов  // ФБ-сторінка Сергія Стулова
Сергій Стулов
ФБ-сторінка Сергія Стулова

shvydka.jpg

До місця акції протесту переселенців прибула карета швидкої // ФБ-сторінка Сергій Стулов
До місця акції протесту переселенців прибула карета швидкої
ФБ-сторінка Сергій Стулов

За його словами, вчора, 16 жовтня, акцію було припинено о 14.00. Сьогодні її продовжено, але після того, як представники посольства пообіцяли прийняти звернення, її було вирішено припинити.

«Те, чого ми хотіли, ми досягли. Завдання, яке стояло перед акцією — привернути увагу міжнародної спільноти на те, що порушуються права переселенців. Порушення не припинились. У нас вчора відключили світло в гуртожитку — це також наслідки акції. Тобто адміністрацію гуртожитку на Кустанайській, 6 не збирається йти з нами на контакт, але ми не очікували, що так станеться», — говорить Стулов.

Читйате також: Шестеро переселенців, які заявили про голодування, мають серйозні захворювання, — правозахисник

Він підкреслив, що акція не припиняється, а призупиняється.

«Тобто, ми чекаємо на результати реагування на наше звернення», — сказав Сергій Стулов.

Нагадаємо, 16 жовтня група переселенців, серед яких жителі гуртожитку на вулиці Кустанайській, 6оголосили голодування під посольством США. Таким чином вони хотіли привернути увагу до порушення законодавства, що забезпечує права переселенців, і просять перевірити, куди були спрямовані кошти міжнародних партнерів, призначені постраждалим від конфлікту на Сході.

Читайте також: Почему переселенцы из общежития на Кустанайской в Киеве будут голодать под посольством США?

Валентина Троян, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+