Слухати

В Краснодарі розглянуть клопотання щодо продовження терміну утримання Гриба

17 жовтня 2017 - 12:20
18 жовтня в Краснодарі розглянуть клопотання щодо продовження терміну утримання українця Павла Гриба
В Краснодарі розглянуть клопотання щодо продовження терміну утримання Гриба / Новини на Громадському радіо

В Росії, в суді Краснодара 18 жовтня розглядатиметься питання щодо продовження терміну утримання під вартою Павла Гриба.

«18 жовтня 2017 року об 11.00 в Жовтневому районному суді міста Краснодар судове засідання по розгляду клопотання слідчого про продовження терміну утримання під вартою Павла Гриб», — повідомив його батько Ігор Гриб.

Як стало відомо 13 жовтня російські правоохоронці вдруге відмовилися допустити українських лікарів до українця Павла Гриба, якого утримують у СІЗО у Краснодарі.

«Другий день українські лікарі Василь Притула та Юрій Кучин намагаються потрапити до Павла. Другий день відмова. Ні листи з Європейського Суду з прав людини, ні звернення державних органів влади України, ні просто людське співчуття не працюють в РФ. Слідчий, який веде справу, відмовився від зустрічі з консулом і лікарями», — написав Ігор Гриб.

6 жовтня стало відомо, що Європейський суд просить РФ надати інформацію щодо лікування Павла Гриба. Також Європейський суд запрошує українських лікарів до Павла Гриба і хоче отримати їхній висновок щодо стану його здоров’я перед прийняттям рішення щодо застосування термінових заходів.

Нагадаємо, 19-річний Павло Гриб зник на території Білорусі 24 серпня. Він поїхав до Гомеля на зустріч з громадянкою Росії, з якою познайомився у соцмережах і яка теж прибула до Гомеля.

Читайте також: Білоруськими міліціонерами, які розповіли мені про сина, зацікавилися, — батько Павла Гриба

Згодом в МЗС повідомили, що Павло Гриб перебуває у російському СІЗО. В Росії його звинувачують в тероризмі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+