Слухати

ЄСПЛ присудив братам Навальним компенсацію / Новини на Громадському радіо

ЄСПЛ присудив братам Навальним компенсацію

17 жовтня 2017 - 12:28
Росія порушила право Навальних на справедливий суд, йдеться у рішенні

Європейський суд з прав людини постановив, що російському політику Олексію Навальному та його братові Олегу Навальному було відмовлено в праві на справедливий процес у «справі Ів Роше» про розкрадання коштів.

Про це передає Радіо Свобода.

У рішенні суд зазначив, що Росія повинна виплатити Навальним компенсацію у розмірі близько 75 тисяч євро і 450 тисяч рублів у зв’язку з порушенням їхніх прав.

На думку суддів, брати отримали покарання за звичайну підприємницьку діяльність, а російське правосуддя не розглянуло належним чином доводи захисту.

Разом з тим суд відмовився визнати переслідування братів Навальних політичним. За відповідне рішення проголосували чотири з семи суддів.

Міністерство юстиції Росії не погодилося з рішенням і має намір оскаржити вердикт у Великій палаті суду.

Нагадаємо, у грудні 2014 року Олексія та Олега Навальних визнали винними в розкраданні в особливо великих розмірах коштів компанії «Ів Роше». За версією слідства, Навальні змусили укласти з ними явно невигідні контракти на вантажоперевезення. Брати заперечують провину.

Олексій Навальний був засуджений у справі умовно, а його брат Олег відбуває покарання у вигляді трьох з половиною років позбавлення волі. 

2 жовтня Симонівський районний суд Москви заарештував Олексія Навального на 20 діб за багаторазові заклики до участі в непогоджених акціях

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+