Слухати

Комітет Ради рекомендував направити законопроекти про зняття недоторканності в КСУ

18 жовтня 2017 - 15:33
Законопроект про недоторканність суддів і депутатів рекомендують відхилити
Комітет Ради рекомендував направити законопроекти про зняття недоторканності в КСУ / Новини на Громадському радіо

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики і правосуддя на засіданні ухвалив рішення рекомендувати парламенту направити депутатський і президентський законопроекти про зняття недоторканності до Конституційного суду України.

Про це повідомив член парламентської фракції «Народний фронт» Леонід Ємець у Facebook.

За відповідну пропозицію повинні проголосувати у парламенті, написав депутат.

Також комітет рекомендував зняти з розгляду старий законопроект «Про зняття недоторканності», де йшлося про недоторканність суддів і депутатів.

Про те, чи реально скасувати депутатську недоторканність до 2020 року, як це пропонує президент, розповідав Громадському радіо голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+