Слухати

Суди розглядають майже 70 справ про приватизовані біля кордону землі, — ДПСУ

18 жовтня 2017 - 12:36
У власність держави повернули 51 ділянку на кордоні
Суди розглядають майже 70 справ про приватизовані біля кордону землі, — ДПСУ / Новини на Громадському радіо

До українських судів спрямовано майже 70 клопотань про повернення у державну власність земельних ділянок на кордоні, які були раніше приватизовані.

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

«На сьогоднішній день загалом на всіх ділянках кордону судові рішення на користь держави прийнято стосовно 51 ділянки. На розгляді перебуває ще майже 70 таких справ. Крім того органами охорони кордону ведеться переоформлення земельних ділянок, які вже відведені та використовуються прикордонним відомством», — йдеться у повідомленні.

Прикордонники твердять, що вживають «дієвих заходів, аби повернути у державну власність земельні ділянки, розташовані вздовж лінії державного кордону України».

Так, на ділянці Мукачівського прикордонного загону повернули у державну власність 34 земельні ділянки загальною площею понад 132 гектари.

Раніше речник Держприкордонслужби Олег Слободян в ефірі Громадського радіо роз’яснив ситуацію з приватизацією ділянок, розташованих вздовж кордону у Закарпатській області.

Голова Закарпатського осередку партії «ДемАльянс» Олександр Пересоляк розповів, чому до земельних ділянок українсько-угорського кордону у Закарпатській області прикордонники мають обмежений доступ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+