Слухати

«Укрзалізниця» повернеться в підпорядкування Мінінфраструктури, — Омелян

18 жовтня 2017 - 15:51
У судовому засіданні ім'ям України проголошено постанову, згідно з яким апеляційні скарги КМУ і Мінекономрозвитку залишені без задоволення, повідомив голова Мінінфраструктури
«Укрзалізниця» повернеться в підпорядкування Мінінфраструктури, — Омелян / Новини на Громадському радіо

Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність передачі «Укрзалізниці» з підпорядкування Мінінфраструктури Мінекономрозвитку, повідомив голова Мінінфраструктури Володимир Омелян, 

«У судовому засіданні ім’ям України проголошено постанову, згідно з яким апеляційні скарги КМУ і Мінекономрозвитку залишені без задоволення.

Рішення суду вже набуло законної сили «, — написав Омелян.

18 січня 2017 року Кабінет міністрів прийняв рішення про виведення Укрзалізниці з підпорядкування Мінінфраструктури. У Кабміні заявляли, що відповідно до чинного законодавства, Кабмін був раніше і залишається органом, який управляє корпоративними правами держави щодо «Укрзалізниці», раніше ж частина функцій, пов’язаних з управлінням цією компанією, була делегована Кабміном Мінінфраструктури, а своїм рішенням Кабмін тільки відкликав ці делеговані функції. Зазначалося, що зміни до статуту компанії підвищать прозорість в її роботі.

На початку серпня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним рішення Кабміну про передачу УЗ з підпорядкування Мінінфраструктури.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+