Слухати

В Нововолинську більше 30 гірників відмовились підніматись на поверхню, — Волинець

18 жовтня 2017 - 16:06
Таким чином шахтарі висловили протест проти призначення Міністерством енергетики та вугільної промисловості нового виконувача обов’язків директора
В Нововолинську більше 30 гірників відмовились підніматись на поверхню, — Волинець / Новини на Громадському радіо

Гірники ДП «Шахта № 1 «Нововолинська» відмовилися підніматися на поверхню на знак протесту проти призначення Міністерством енергетики та вугільної промисловості нового виконувача обов’язків директора, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Як повідомив голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України копальні Анатолій Мухомеджанов, зараз 35-38 гірників перебувають під землею в шахті», – написав Волинець у Facebook в середу, 18 жовтня.

Міністерством енергетики та вугільної промисловості України призначено виконуючим обов’язки директора ДП «Шахта №1 «Нововолинська» Бар Григорія Ігоровича, якого сьогодні представили колективу.

«Але люди його не пускають. На підприємство прибула поліція, яка намагається провести Бара Григорія до кабінету», — також зазначив Волинець.

Місцеве агентство «Волинські новини» зазначає, що шахтарі раніше виступали проти призначення Григорія Бара на посаду голови шахти № 1 у Нововолинську. Вони ж не пускали його на роботу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+