Слухати

В окупованому Криму хочуть заборонити в’їзд до Балаклави на власних авто (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В окупованому Криму хочуть заборонити в’їзд до Балаклави на власних авто (ВІДЕО)

18 жовтня 2017 - 10:44
Також в місті збираються очистити набережну від МАФів

У Севастополі міська влада ініціювали зачистку набережної від МАФів. Балаклаву хочуть зробити центром туризму та яхтенного спорту. Для цього хочуть очистити історичний район Севастополя від торгівлі та заборонити в’їзд до міста на власному транспорті. Таким чином потрапити до міста можна буде лише на громадському транспорті та туристичних автобусах.

Як повідомив проекту «Крим.Реалії», власник однієї з точок, де продають сувеніри, міська влада вимагає припинити торгівлю, демонтувати МАФи та очистити набережну. Останній термін, який називався — 15 жовтня. Втім, продавці продовжують ходити на роботу, сподіваючись хоч якось розпродати товар.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+