Слухати

 Європейський союз готовий допомогти при відборі суддів у Антикорупційний суд / Новини на Громадському радіо

Європейський союз готовий допомогти при відборі суддів у Антикорупційний суд

18 жовтня 2017 - 22:09
Прес-аташе ЄС в Україні Девід Стулік заявляє, що в ЄС готові підтримати створення Антикорупційного суду

«Ми зі свого боку сказали, що ЄС через наших експертів, через наших фахівців готові долучитись до відбору суддів. Це не будуть громадяни ЄС, які подаватимуться на позиції суддів, але певним чином ми можемо допомогти знайти хороших українських суддів. А ми певні, що є багато українських суддів, які мають всі потрібні компетенції. Ми готові допомогти так само як ми це робили при відборі суддів до Верховного суду», — заявив прес-аташе ЄС в Україні Девід Стулік в ефірі Громадського радіо. 

Він також зазначив, що погоджується з позицією НАБУ про те, що Україні необхідний незалежний антикорупційний суд, який буде мати довіру суспільства. 

Нагадаємо, трьома вимогами учасників акції під Верховною радою є антикорупційний суд, обмеження недоторканності та виборча реформа. Раніше голова Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук заявив, що країна-член Європейського союзу може заблокувати Угоду про асоціацію ЄС з Україною, але такий перегляд займе декілька років. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+